Bursaspor'un yıldızı için müthiş iddia
Transfer çalışmalarını sürdüren Yeşil Beyazlılar’ın, Fenerbahçe’de forma şansı bulamayan Serdar Kesimal’ı kadrosuna katmak için görüşmelerini hızlandırdığı öğrenildi. Bütçe için kaynak arayan yönetimin, Galatasaray’ın kadrosuna katmak istediği Serdar Aziz’i de Sarı Kırmızılı ekibe satmasının gündemde olduğu gelen haberler arasında.
BURSASPOR , 10 Ocak 2014 Cuma, 08:36
Bursaspor'un yıldızı için müthiş iddia

Sezon arası transfer çalışmalarını sürdüren ve Fernandao, Oğuzhan Aynaoğlu ile Ethem Ercan Pirgül’ü renklerine bağlayan Bursaspor’un Fenerbahçe’de forma şansı bulamayan milli stoper Serdar Kesimal’ı kadrosuna katmak için görüşmeleri hızlandırdığı öğrenildi.

BÜTÇE ARAYIŞI

Stoper mevkisinin yanısıra sağ bekte de oynayabilen Serdar Kesimal için görüşmeler devam ederken, Yeşil Beyazlı yönetimin Serdar Aziz için de transfer formülü ürettiği gelen haberler arasında. Transfer için bütçe arayışında olan yönetimin, Serdar’ı Galatasaray’a satması gündeme geldi.

AMRABAT KABUL ETMEDİ

Görüşmeler sonunda 2 milyon Euro+Amrabat tercihi ön plana çıkarken, Faslı futbolcunun Yeşil Beyazlı kulübe transfer olmak istememesi üzerine transfer tıkandı. Bursaspor’un Serdar Kesimal’ı kadrosuna katması durumunda Serdar Aziz’i Galatasaray’a satacağı da gelen haberler arasında.  (Tolgay ATAOKAY)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR