Bursasporlu Şamil Cinaz'dan flaş açıklamalar
Bursaspor’un orta saha oyuncusu Şamil Cinaz, Bursaspor’un hedefleri olan bir kulüp olduğunu ifade ederek, yeşil-beyazlı kulüpte kupa kaldırmak istediğini söyledi.
BURSASPOR , 30 Ağustos 2013 Cuma, 11:35
Bursasporlu Şamil Cinaz'dan flaş açıklamalar

Bursaspor’un yetenekli futbolcusu Şamil Cinaz, kulübün resmi televizyonuna açıklamalarda bulundu. Bursaspor’un her zaman Avrupa hedefi olduğunun altını çizenerek, “Zaten bu olmaz ise yanlış kulüpteyiz demektir. Biz takım olarak maçtan maça daha sağlam hazırlanıp, birlik ve beraberlikle basamak basamak yükseleceğiz. Bunun sonunda maksimum hedefi yakalamak istiyoruz. Ben burada kupa kazanmak istiyorum. İnşallah bunu da Bursaspor ile elde etmek istiyorum” dedi.

“KENDİ SAHAMIZDA YENİLMEZ BİR TAKIM OLMAK İSTİYORUZ”

Atatürk Stadyumu’nun her takım için zor bir deplasman olduğunu vurgulayan Cinaz, “Bursa’ya gidelim de 3 puan alalım diyen takımı az duyarsınız. İnşallah o saygıyı bu sene yine rakip takımlara vereceğiz. Kendi stadımızda yenilmez bir takım olmak istiyoruz” diye konuştu.

“BÜYÜK BİR KULÜBE GELDİM”

Bursaspor’a geldiğinden dolayı çok kutlu olduğunu belirten başarılı futbolcu, “Bursaspor’a attığım imzadan dolayı çok gurur duydum. Biz Almanya’da iken Almanlarla hep rekabet içindeydik. Onlardan bir kademe daha üstün olmak istiyorduk. Bunun bir avantajını gördüm diye düşünüyorum. Sonra memlekete döndük. İlk etapta Ordudaydım. Ben iyi bir dönem geçirdim ama maalesef takım küme düştü. Oradan da Bursaspor’a geldim. Büyük bir kulübe geldim. Bunun sevinci elbette bir başka” şeklinde konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR