Çalışanlar şokta! Otomobil bankaya girdi
Adana'da otoparka bırakılan otomobili park etmek isteyen görevli, fren yerine gaza basınca araç bir bankaya girdi. Banka çalışanları büyük korkuya kapılırken, otomobilin sahibi 'Bizim Adana'da her şey oluyor, alıştık böyle şeylere' dedi.
GÜNDEM , 14 Haziran 2017 Çarşamba, 12:36
Çalışanlar şokta! Otomobil bankaya girdi

Merkez Seyhan ilçesi Kayalıbağ Mahallesi'nde bulunan avukatının ofisine gelen Murat Tanoğlu (60), 01 TM 900 plakalı otomobilini otoparka bıraktı. Otopark görevlisi Özkan Çullu (51) ise otomatik vites otomobili geri manevrayla park etmek isterken fren yerine gaza bastı. Aniden hızlanan otomobil, yakındaki bir bankanın camını kırarak içeri girdi.

Kazada yaralanan banka görevlisi Soner Kırımbay, ambulansla hastaneye kaldırılırken, banka çalışanlarının olay nedeniyle korku yaşadığı görüldü. Kaza yerinde toplanan vatandaşlar ise otomobilin fotoğrafını çekti.

SAHİBİ DALGA GEÇTİ: ARABAYI BANKAYA YATIRMIŞLAR

Araç sahibi Tanoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, kazanın kendisine telefonla bildirildiğini belirterek, "Otopark kağıdı bende, araba bankada. Arabayı bankaya yatırmışlar. Bizim Adana'da her şey oluyor. Alışmıştık böyle şeylere." diye espri yaptı.

'DAVACI DEĞİLİM, SANA BİR ŞEY OLMASIN'

Tanoğlu ayrıca, "Davacı değilim. Sana bir şey olmasın." diyerek otopark görevlisini de sakinleştirmeye çalıştı. Otopark görevlisi Çullu, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR