Haber Giriş Tarihi: 09.12.2021 13:47

Camdaki Kız Sema İpekoğlu kimdir, nasıl öldü?

Camdaki Kız dizisinde Sema İpekoğlu'nun kim olduğu merak ediliyor. Feride'nin isteği üzerine babasını takip eden Nalan, Adil'in mezarlıkta Sema İpekoğlu'nu ziyaret ettiğini görüyor ve annesine onun kim olduğunu soruyor. İşte Camdaki Kız dizisindeki Sema İpekoğlu hakkında bilgiler

Camdaki Kız dizisinde Sema karakteri araştırılan isimler arasında. Camdaki Kız'ın son bölümünde Nalan annesine Sema İpekoğlu'nun kim olduğunu soruyor. Aynı adı taşıyan kitaptan uyarlanan hikayeye göre Nalan'ın annesi öz dayısı tarafından tecavüze uğramış ve Nalan'ı dünyaya getirmiştir.

SEMA İPEKOĞLU KİMDİR?

Anne Feride'nin geçmişte yaşadığı, sır gibi sakladığı bir travması vardır. Kızı Sema'yı trajik bir şekilde kaybettikten sonra asla artık eskisi gibi olmayacaktır. Bu travmanın acısını, en çok Nalan'a çektirir. Aynı adı taşıyan kitaptan uyarlanan hikayeye göre Nalan'ın annesi öz dayısı tarafından tecavüze uğramış ve Nalan'ı dünyaya getirmiştir. Sema Nalan'ı dünyaya getirirken vefat etmiştir. Sema'nın ölümünün ardından bir daha eskisi gibi olamayan Feride, yeniden aynı şeyleri yaşama korkusuyla Nalan'ın hayatını kabusa çevirmiştir. Nalan ve Sedat'ın bir araya gelmesiyle birlikte Feride, ölen kızının hayalini eskisinden daha sık görmeye başlamıştır.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar