Canına kıymak isteyen genç ortalığı birbirine kattı
Tekirdağ’ da madde bağımlısı olduğu iddia edilen 19 yaşındaki genç ilk önce çatıya çıkarak intihara kalkıştı, çevredekilerin ikna çabalarını görünce çanak antenleri sökerek aşağı attı, olay yerine gelen polis ve itfaiye ekiplerini görünce çatıdan çatıya atlayarak kayıplara karıştı.
GÜNDEM , 25 Aralık 2013 Çarşamba, 10:04
Canına kıymak isteyen genç ortalığı birbirine kattı

Olay, Tekirdağ Yavuz Mahallesi Narin sokakta yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 19 yaşındaki Şahin O. ilk önce oturduğu 5 katlı evin çatısına çıktı. Şahin O., çevre sakinlerinin ve komşularının neden çatıya çıktığını sormasıyla çatıda bulunan antenleri aşağıya atmaya başladı. Vatandaşların durumu polise ve İtfaiye ekiplerine bildirmesi üzerine kısa sürede olay yerine gelen polis ekiplerini gören Şahin O. çatıdan çatıya atlayarak kayıplara karıştı.

Olay yerine çok sayıda polis ekipleri ve itfaiye ekipleri sevk edilirken aynı zamanda 112 acil servis ekibi hazırda bekledi. Şahin O. polis ekipleri ve çevredeki vatandaşların desteği ile yaklaşık 1 saat boyunca çatıda ve gidebilecekleri yerlerde arandı. Şahin O. tüm aramalara rağmen izini kaybederek kayıplara karıştı.
Tekirdağ Yavuz Mahallesi Narin sokakta oturan vatandaşlar ise "Çatıda koşan birini gördük. Yukarıdan aşağıya bir şey attı. Hatta birisinin kafasına düşecekti son anda kaçtı. Sonra polisi aradık’’ dedi. Polis ekipleri Şahin O.'yu bulmak için arama çalışması başlattı.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR