Canlı yayında "Mehdiyim" deyince ortalık karıştı
"Ben Mehdiyim" diyerek canlı yayına çıkan bir kadın, kadınların İslam'da olmamasına rağmen zorla kapatıldığını savundu. Bu açıklamalar Sevda Türküsev'i çileden çıkardı. Türküsev, "Cahiliye adetlerinden bahsediyorsunuz cahilce konuşuyorsunuz" dedi.
MAGAZİN , 06 Ocak 2021 Çarşamba, 08:44
Canlı yayında "Mehdiyim" deyince ortalık karıştı

"Ben Mehdiyim" diyerek canlı yayına çıkan bir kadın, kadınların İslam'da olmamasına rağmen zorla kapatıldığını savundu. Bu açıklamalar Sevda Türküsev'i çileden çıkardı. Türküsev, "Cahiliye adetlerinden bahsediyorsunuz cahilce konuşuyorsunuz" dedi. 'Canlı Masa' programına katılan Gökçen isimli bir kadın, kendisinin 'mehdi' olduğunu öne sürdü ve İslamiyet hakkında yorumlar yaptı. Youtube üzerinden videolar paylaşan kadının, "İslam'ın yaşanışı cahiliye adetleridir" demesi tepki topladı.

"CAHİLCE KONUŞUYORSUNUZ"

Gökçen isimli kadın sözlerinin devamında da kadınların İslam'da olmamasına rağmen zorla kapatıldığını savundu. Bu sözlerin üzerine çileden çıkan Sevda Türküsev, "Cahiliye adetlerinden bahsediyorsunuz cahilce konuşuyorsunuz" dedi.

"HADDİNİ BİL"

İkili arasında bu sözlerden sonra kavga çıktı. Türküsev, "Haddini bil" derken, Gökçen isimli kadın da "Mahkemeye ver" dedi. İkilinin kavgası bitmeyince programa ara verildi. Reklam dönüşünde, 'mehdi' iddiasıyla ortaya çıkan kadın stüdyoda yer almadı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR