Cemaatten istediği kadar para toplayamayan dilenci, camiye zarar verdi!
Samsun'da, cemaatten istediği kadar para toplayamayan dilenci, caminin bir camını kırıp, namaz kılınan alana da kovayla su atıp kaçtı. Olay anı, güvenlik kamerası görüntülerine yansırken, polis kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.
GÜNDEM , 14 Eylül 2020 Pazartesi, 19:01
Cemaatten istediği kadar para toplayamayan dilenci, camiye zarar verdi!

Samsun'da, cami önünde dilenen şüpheli cemaatten istediği kadar para toplayamayınca, caminin bir camını kırıp, namaz kılınan alana da kovayla su atıp, kaçtı. Güvenlik kamerası görüntülerine yansıyan şüphelinin, yakalanması için çalışma başlatıldı.

Olay, İlkadım ilçesi Baruthane Mahallesi'ndeki Baruthane Camii'nde meydana geldi. Kimliği belirsiz erkek şüpheli, iddiaya göre cami cemaatinden para istedi.

CAMİNİN CAMINI KIRDI, NAMAZ KILINAN ALANA SU ATTI

Beklediği miktarda para alamayan şüpheli, caminin bir camını kırıp, namaz kılınan alana da kovayla su attı. Ardından su kovasını ve cami önündeki saksıyı da kıran saldırgan, kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis, şüpheliyi yakalama için çalışma başlattı. Şüphelinin camiye zarar verdiği anlar güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR