CHP'nin seçim şarkısı ilk kez tanıtıldı
CHP'nin seçim bildirgesi ve aday tanıtım toplantısı başladı. Toplantıda, Ali Kocatepe'nin "Bundan böyle düşünerek atın adımlarınızı" sözleriyle bilinen "Hey Gidi Dünya Hey" şarkısına uyarlanan "Millet için geliyoruz" adlı seçim şarkısı tanıtıldı.
GÜNDEM , 26 Mayıs 2018 Cumartesi, 12:14
CHP'nin seçim şarkısı ilk kez tanıtıldı

CHP'nin seçim bildirgesi ve aday tanıtım toplantısında "Hey Gidi Dünya Hey" şarkısına uyarlanan "Millet için geliyoruz" adlı seçim şarkısı tanıtıldı.

CHP'nin seçim bildirgesi ve aday tanıtım toplantısı başladı.Toplantı için partililer, sabah erken saatlerden itibaren JW Marriot Otel'e gelmeye başladı.

SELVİ KILIÇDAROĞLU VE ÜLKÜ İNCE DE SALONA BİRLİKTE GELDİ

Toplantıya Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu; eşi Selvi Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve eşi Ülkü İnce ile beraber geldi. Toplantı öncesi milletvekili adaylarının fotoğraf çekimleri gerçekleştirildi.

SEÇİM ŞARKISI "MİLLET İÇİN GELİYORUZ" TANITILDI

Toplantıda, Ali Kocatepe'nin "Bundan böyle düşünerek atın adımlarınızı" sözleriyle bilinen "Hey Gidi Dünya Hey" şarkısına uyarlanan "Millet için geliyoruz" adlı" seçim şarkısı tanıtıldı.

230 SAYFALIK BİLDİRGE DAĞITILDI

Toplantı salonuna girişte adaylara ve misafirlere CHP'nin 230 sayfalık bildirgesi dağıtıldı.

SEÇİM SLOGANI DA "MİLLET İÇİN GELİYORUZ"

CHP'nin seçim sloganı da "Millet için geliyoruz" olarak açıklandı. CHP, cumhurbaşkanı seçim kampanyasında ise "Hepimizin cumhurbaşkanı" sloganını kullanacak. CHP ayrıca seçimlerde "artık tamam" sloganıyla da seçmenin karşısında olacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR