Çifte kutlama!
Oyuncu Tolgahan Sayışman, 27 yaşına giren 7 aylık hamile eşi Almeda Abazi'ye, hem doğum günü hem de evliliklerinin ikinci yıl dönümü sürprizi yaptı.
MAGAZİN , 15 Şubat 2019 Cuma, 08:52
Çifte kutlama!

Bomonti'de bir mekanda düzenlenen partiye Tolgahan Sayışman-Almeda Abazi çiftin ailesi ve yakın arkadaşları katıldı. Keyifli geçen kutlama sonrası mekan çıkışında elinde 'A' harfli balonuyla dikkat çeken Abazi, eşinin yaptığı sürpriz hakkında, "Bana sürpriz oldu. O yüzden normal giyindim, bayağı İstanbul'u gezdirdi. Sonunda bu süprizi gördüm" dedi.

'Ben şiştikçe Tolgahan'ın baklavaları çıkıyor'
İki ay sonra oğulları Efehan'ı kucaklarına almaya hazırlanan çiftten Almeda Abazi, rahat bir hamilelik geçirdiğinden bahsetti. Abazi, "Hamilelik güzel gidiyor. Herkes mide bulantısı ile geçiriyor ama benim hiç bulanmadı. Aşerme hiç olmuyor ama 10 kilo aldım. Benim göbeğim şiştikçe Tolgahan'ın baklavaları ortaya çıkıyor" dedi.

'Şahan'ın paylaşımına çok güldüm'
Komedyen Şahan Gökbakar'ın Tolgahan Sayışman ile Kıvanç Tatlıtuğ'un Best Model seçildikten sonra bir dergiye verdikleri fit vücutlu pozlarını Kıvanç Tatlıtuğ ve Tolgahan Sayışman'ın yüzleri yerine kendisinin ve Yılmaz Erdoğan'ın fotoğrafını koyan Gökbakar, 'Hem komik, hem yakışıklılar' notunu yazmıştı. Muhabirlerin konuyla alakalı sorularına oyuncu, "Çok güzel bir paylaşımdı Şahan, zaten çok zeki çok başarılı komik bir isim. Onu izlerken çok gülüyor ve keyif alıyorum. Yaptığı paylaşıma çok güldüm eğlendim. Onun haricinde Şahan'da gerçekten çok karizmatik ve yakışıklı bir adam" dedi.

Efehan için teklifleri geri çeviriyor
Doğacak oğulları Efehan'la ilgilenmek isteyen Tolgahan Sayışman, dizi ve film tekliflerini kabul etmediğini söyledi. Yakışıklı oyuncu, "Projelere şu anda bakmıyorum. Çocuğumuza odaklandım. Gündemim çocuk, o doğduktan sonra projelere bakacağım. Sanırım projelere eylül-ekimden sonra bakarım" şeklinde konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR