Çıktık açık alınla
Bursaspor, tarihinin en önemli akşamlarından birini daha yaşayacak. Fenerbahçe ile Türkiye Kupası finalinde karşılaşacak olan Yeşil Beyazlılar, taraftarına büyük bir mutluluk daha yaşatmak istiyor. Ankara 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak ve ATV'den naklen yayınlanacak maçın başlama saati 20.30.
BURSASPOR , 16 Mayıs 2012 Çarşamba, 09:52
Çıktık açık alınla
Son yıllardaki başarısıyla taraftarına mutlu anlar yaşatan Bursaspor, yine tarihi bir zafer için ter dökecek. Türkiye Kupası finalinde Fenerbahçe ile Ankara 19 Mayıs Stadı'nda karşılaşacak olan Yeşil Beyazlılar, 26 yıl aranın ardından kupayı müzesine götürmenin planlarını yapacak. Nefeslerin tutulacağı ve saat 20.30'da başlayacak mücadelede hakem Bülent Yıldırım düdük çalacak. Yıldırım'ın yardımcılıklarını ise Cem Satman ve Ekrem Kan yapacak.

TAM KADRO GİTTİ

2010 yılında Süper Lig şampiyonu olduktan sonra taraftarına 2 yıllık aranın ardından yine kalplerin duracağı bir gece yaşatacak olan Bursaspor'da eksik futbolcu bulunmuyor. A2 takımında bulunan oyuncular hariç tüm futbolcuların Ankara'da hazır kıta olacağı mücadelede rakip Fenerbahçe'nin 5 eksiği bulunuyor. Sakatlığı bulunan Bienvenu ve kart cezalısı Dia'nın yanı sıra, Bilica, Özgür Çek ve Sezer Öztürk Yeşil Beyazlı takıma karşı forma giyemeyecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR