Çıplak fotoğrafları sızan Cardi B'nin eski pozları da gündem oldu
Çıplak bir şekilde kanepede uzanırken çekilen karesini yanlışlıkla Instagram hesabından yayınlayan dünyaca ünlü rapçi Cardi B, kısa süre sonra hatasını fark ederek hikayeyi silse de, görüntüler sosyal medyada gündem oldu. Cardi B gündem olmasının ardından diğer pozlarıyla da dikkat çekti.
MAGAZİN , 15 Ekim 2020 Perşembe, 21:31
Çıplak fotoğrafları sızan Cardi B'nin eski pozları da gündem oldu

Gerçek adı Belcalis Almanzar olan Grammy ödüllü rapçi Cardi B., sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla magazin gündemine oturdu. Yanlışlıkla çıplak pozunu paylaşan ünlü raapçinin diğer paylaşımları da yeniden gündeme geldi.

Instagram'da yanlışlıkla çıplak fotoğraflarını paylaşmasıyla gündeme gelen Cardi B'nin en ateşli fotoğrafları kullanıcının dikkatini çekti.

Cardi B'nin çok sayıda seksi fotoğrafı var.

Ünlü rap yıldızı, vücudunu sergilemekten çekinmiyor.

Vücuduna göre giyinmeyi biliyor.

Cardi B, yanlışlıkla kendi çıplak fotoğrafını paylaştı.

Cardi B, bugüne kadar sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarıyla çok konuşuldu. Ünlü şarkıcının Instagram sayfası, seksi fotoğraflarla dolu.

Cardi B, fotoğraflarında genellikle kıvrımlarını ortaya çıkarmasına olanak tanıyan giysileriyle dikkat çekiyor. Tangalı fotoğraflarını paylaşan Cardi B, zaman zaman farklı renklerde postiş kullanıyor. Elbise seçiminde ise vücudunun özelliklerini nasıl vurgulaması gerektiğini iyi biliyor.

Cardi B, kalçalarını göstermekten çekinmiyor.

Instagram'dan sıklıkla etkileyici vücudunu paylaşıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR