Çocukları Duymasın'ın fenomen oyuncusu diziye geri dönüyor!
Eylül ayında akciğer yetmezliğinden yoğun bakımda tedavi gören Çocuklar Duymasın'ın Seyyar Tayyar'ı Emin Gümüşkaya diziye geri döndü.
MAGAZİN , 03 Kasım 2018 Cumartesi, 09:32
Çocukları Duymasın'ın fenomen oyuncusu diziye geri dönüyor!

Çocuklar Duymasın dizisinin 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuklar Duymasın yeni bölümde dizinin sevilen karakteri Seyyar Tayyar'ı Emin Gümüşkaya geri döndü

SEYYAR TAYYAR GERİ DÖNÜYOR

Eylül ayındaakciğer yetmezliğinden yoğun bakıma alınan usta oyuncu Muhammed Emin Gümüşkaya, setlere geri dönüyor. Yer aldığı çoğu projenin yanı sıra Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı 'Seyyar Tayyar' karakteriyle akıllara kazınan usta oyuncu, dizinin yeni bölümüyle sevenleriyle buluşacak.

ÇOCUKLAR DUYMASIN'IN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Taş Fırın Haluk'un ve Meltem'in hayatına bir anda giren, hayatları hakkında en ufacık ayrıntıyı bile bilen Eray, herkesin kafasını karıştırmıştır. Hiç kimse Eray'ı hatırlamamaktadır ancak o, başta Gönül ve Tuna olmak üzere Haluk ve Meltem'in hayatındaki herkesi tanımaktadır. Haluk, Eray'ı tanımadığını söylese de Eray'ın hali ve tavrı hiç de uzak biri olmadığını göstermektedir.

Peki Haluk ve Meltem'in hayatına bir anda giren bu esrarengiz kişi kimdir? Bütün bunlar yetmezmiş gibi Havuç'un eski sevgilisinin ortaya çıkması işleri daha da karıştırır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR