Çukur'da Celasun ölecek mi, kadrodan ayrılıyor mu?
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ardından Celasun karakterinin akıbeti merak konusu oldu. Dizinin yeni bölüm fragmanına Celasun'un iple boğulduğu sahneler damga vurdu. Dizinin özetinde "Çukur'un ana karakterlerinden biri Çukur'a veda edecek." ifadelerine yer verildi. Peki, Çukur'da Celasun ölecek mi, kadrodan ayrılıyor mu?
MAGAZİN , 05 Nisan 2021 Pazartesi, 18:58
Çukur'da Celasun ölecek mi, kadrodan ayrılıyor mu?

Çukur dizisi bir kez daha ayrılık haberiyle gündeme geldi. 5 Nisan tarihli bölüme dair ipuçları veren Çukur'un yeni bölüm fragmanına Celasun'un iple boğulduğu sahneler damga vurdu.

Çukur'da Celasun ölecek mi?

Yamaç'a bir türlü engel olamayan Amca ve Vartolu arasında sonunda ipler gerilecek ve Vartolu Yamaç'ı durdurmak için harekete geçecek. Cumali ve Yamaç, sürpriz bir misafirin yardım isteğine karşılık verecek. İkiye bölünen mahalleli Yamaç ve Vartolu'nun arkasında yer alırken aralarındaki aksiyon nefesleri kesecek. Cumali, kapısına bırakılan eski bir hediye sayesinde büyük mutluluk yaşarken, Akın ve Yamaç yüzleşmesi gözleri yaşartacak. Tüm aileyi bir araya getirmek isteyen Yamaç, bu hedefi için ilk hamlesini yapacak. Cumali Amca Koçovalılar'dan birinin Yamaç'ın tarafında olduğunu öğrenecek ve bu bölümde Çukur'un ana karakterlerinden biri Çukur'a veda edecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR