Deniz manzaralı sosyal tesis
Büyükşehir Belediyesi’nin Narlı Tesislerinin ardından Gemlik’e kazandırdığı Atatepe Sosyal Tesisleri inşaatında son aşamaya gelindi.
BURSA , 02 Haziran 2012 Cumartesi, 10:43
Deniz manzaralı sosyal tesis

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Gemlik girişinde yer alan Atatepe bölgesinde inşaatı süren Atatepe Sosyal Tesisleri'nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Hedeflerinin tesis inşaatını hızla tamamlayarak Ramazan ayına yetiştirmek olduğunu belirten Altepe, "Burası tamamlandığında, yaz kış insanların huzur duyacağı, buluşacağı önemli bir merkez olacak. Çevre düzeninin sağlanması, her yönüyle mükemmel bir tesis olması için çalışmalarımız yoğun şekilde sürüyor. Çok kısa bir zaman sonra burayı hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Şimdiden Bursa’mıza ve Gemlik'imize hayırlı olsun" dedi.

Atatepe Sosyal Tesisleri'nin manzarası itibariyle İstanbul Boğazı'nı andırdığını ifade eden Başkan Altepe, "Sosyal tesislerimiz, Bursa'dan Gemlik'e girişte bulunan Atatepe bölgesinde yer alıyor. Deniz manzarasıyla adeta İstanbul Boğazı'nı andıran güzel görüntüler eşliğinde insanlarımız, burada güzel vakit geçirecekler. Burası, ailelerle birlikte her türlü etkinliğin yapılabileceği, herkesin yararlanabileceği güzel bir mekan olacak" diye konuştu.

Bursa'nın sosyal donatı alanlarıyla donatılması, yaşayan canlı bir turizm kenti olması konusunda önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini vurgulayan Altepe, "Çalışmalarımız arasında, ilçelere yapılan yatırımlar da önemli bir paya sahip. İlçelere hareket getirme, yeni tesisler kazandırma bizim için ayrı bir öneme sahip. Gemlik'teki Atatepe Sosyal Tesisleri'miz de bu önem dahilinde bulunuyor" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR