Dev şirketin sahibinden yine ilginç karar: Bu kez film çekecek ama...
Attığı her adımla konuşulan Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk ile Tom Cruise uzayda çekilecek ilk filmin hazırlıklarına başladı.
DÜNYA , 05 Mayıs 2020 Salı, 09:34
Dev şirketin sahibinden yine ilginç karar: Bu kez film çekecek ama...

Twitter hesabından attığı tweet ile şirketinin piyasa değerinin 14 milyar dolar azalmasına neden olmasıyla gündemde olan Tesla'nın sahibi Elon Musk, Tom Cruise ile birlikte uzayda çekilecek ilk film için hazırlıklara başladı.

Deadline'ın haberine göre; Elon Musk'ın uzay mekiği teknolojileri alanına öncülük eden şirketi SpaceX, NASA ile proje hakkında görüşmeye başladı.

Proje henüz hazırlık sürecinin ilk aşamalarında olduğu için bu filmin nasıl çekileceği ve nasıl bir konunun işleneceği belirsizliğini koruyor. Aynı şekilde bu noktada proje için herhangi bir yönetmen veya senarist de açıklanmış değil.

Kesin olan ise tehlikeli aksiyon sahnelerinde dublör kullanmayıp kendisini sık sık riske atmasıyla tanınan Tom Cruise'un bugüne kadar ki en çılgın projesine hazırlanıyor olması.

Filmin, Tom Cruise'un corona virüs nedeniyle ertelenen Görevimiz Tehlike (Mission: Impossible) serisiyle bağlantılı olmadığını da bilinenler arasında.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR