Dilan Çiçek Deniz-Thor Saevarsson çiftinden aşk pozu
Son olarak 'Alev Alev' adlı dizide rol alan Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz yaz iş insanı Alihan Aloğlu'ndan ayrılmış, kısa süre sonra İzlandalı reklam yönetmen Thor Saevarsson ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkileri dolu dizgin devam eden aşıklardan yeni bir fotoğraf geldi.
SPOR , 25 Kasım 2021 Perşembe, 14:47
Dilan Çiçek Deniz-Thor Saevarsson çiftinden aşk pozu

Gerek özel hayatı gerek sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Dilan Çiçek Deniz (26), bir süredir kendisinden 11 yaş büyük İzlandalı reklam filmi yönetmeni Thor Saevarsson ile aşk yaşıyor.

'DENİZ'İN EVİNE YERLEŞTİ'

İşleri nedeniyle İzlanda-Türkiye arasında mekik dokuyan Thor Saevarsson (37), daha önce otelde kalıyordu. Ancak geçtiğimiz haftalarda İstanbul'da yeni bir projeye başlayan yönetmenin, oyuncu sevgilisinin Göktürk'teki evine yerleştiği iddia edilmişti.

AŞKA GELDİLER

Aşkları dolu dizgin devam eden çiftten Thor Saevarsson, Instagram hesabından, "Bükreş'te randevu gecesi" notuyla, Dİlan Çiçek Deniz'le olan bir fotoğrafını paylaştı.

Sevgilisinin bu hareketi karşılıksız bırakmayan genç oyuncu da o fotoğrafı kendi hesabından da paylaşmayı ihmal etmedi. Takipçileri, bu paylaşımı beğeni yağmuruna tuttu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR