Doğal gaz patlamasında yaralanan bir kadından acı haber geldi!
Gaziantep'te doğal gaz patlamasında yaralanan bir kadının hayatını kaybettiği bildirildi.
GÜNDEM , 13 Şubat 2019 Çarşamba, 10:46
Doğal gaz patlamasında yaralanan bir kadından acı haber geldi!

Merkez Şahinbey ilçesi İstiklal Mahallesi 76006 Nolu Sokak'taki 3 katlı bir binada meydana gelen doğal gaz patlamasında, eşi Mehmet Bilici (85) ile birlikte yaralanan Ayşe Bilici (90), tedavi gördüğü Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

Yaşlı çiftin oğlu Hacı Memik Bilici, AA muhabirine yaptığı açıklamada, anne ve babasının 5 ay önce bu binaya taşındığını söyledi.

Anne ve babasının, merdivenlerden rahat bir şekilde çıkabilmek ve kız kardeşine yakın bir yerde oturabilmek için bu eve taşındıklarını aktaran Bilici, "Bahçelievler Mahallesi'nde kendi evlerinde oturuyorlardı. Kardeşim ilgilensin diye bu evi tuttuk." dedi.

Bilici'nin kızı Ayşe Fatma Tatlı da doktorların, annesi hastaneye ilk getirildiğinde hayati tehlikesinin olmadığını ifade ettiklerini dile getirerek, "Bilinci açıktı, Anne dediğimizde bize bakıyordu, ama cevap vermiyordu. Patlama sırasında bacağından yaralanmıştı. Annemi kaybettik, doktorları iç kanamadan öldüğünü söylediler." diye konuştu.

Öte yandan Bilici'nin eşi Mehmet Bilici'nin yoğun bakım ünitesindeki tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR