Doodle Şampiyon Adası oyunları nedir?
Google'dan sürpriz Doodle geldi. Kullanıcılarını meraklandıran Google bu kez bir oyun paylaşarak çeşitli görevleri kullanıcılarının tamamlamasını bekliyor. Doodle Şampiyon Adası oyunları nedir, Doodle Şampiyon Adası oyunu oyna, nasıl oynanır soruları peş peşe geliyor. İşte merak edilenler...
TEKNOLOJİ , 23 Temmuz 2021 Cuma, 09:02
Doodle Şampiyon Adası oyunları nedir?

Google'ın alışık olduğumuz doodle görsellerinden bir farklı çeşidi bugün kullanıcıların karşısına çıktı. Google anasayfası açıldığında kullanıcıların karşısına çıkan 'play' butonu görenleri harekete geçirdi.

Doodle Şampiyon Adası oyunlarında 7 farklı oyun bulunuyor. Doodle Şampiyon Adası oyunları nedir, nasıl oynanır?

DOODLE ŞAMPİYON ADASI OYUNLARI NEDİR?

Doodle Şampiyon Adası oyunları 2020 Olimpiyat Oyunları nedeniyle hazırlandı.

DOODLE ŞAMPİYON ADASI OYUNU NASIL OYNANIR?

Oyun "Lucky the Ninja Cat" rolündeki sizinle başlıyor. İlk mini oyunu geçtikten sonra bir takıma katılmanız isteniyor. (Kırmızı, Mavi, Sarı veya Yeşil.) Öte yandan hangi takımın kazandığını gösteren küresel bir lider tablosu bulunuyor.

Bir takımınız olduğunda, her sporun "şampiyonlarını" bulmalı ve onlara mini oyunlarda meydan okumalısınız. Bu şampiyon isimler, Japon tarihi ve folklorundan ilham alınarak tasarlanmıştır.Toplamda, masa tenisi, ragbi, koşu, yüzme ve tırmanma dahil olmak üzere yedi mini oyun vardır. Bu oyunların yanı sıra yan görevler ve bulunacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR