Dört kez üst üste sallandı! Okullar tatil edildi...
Düzce'nin Gölyaka ilçesinde sabah saatlerinde art arda meydana gelen hafif şiddette 4 depremin ardından okullar tatil edildi.
GÜNDEM , 28 Mart 2018 Çarşamba, 12:02
Dört kez üst üste sallandı! Okullar tatil edildi...

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Gölyaka ilçesinde 08.05-09.38 saatlerinde büyüklüğü 1,9 ila 3,6 arasında değişen 4 deprem meydana geldi. İlçede depremler nedeniyle can ve mal kaybı meydana gelmezken, bazı vatandaşlar kısa süreli panik yaşadı.

OKULLAR TATİL EDİLDİ

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, yaptığı açıklamada, Gölyaka ilçesinde 4 ayrı deprem yaşandığını bildirdi. Depremlerin can ve mal kaybına yol açmadığını kaydeden Dağlı, şöyle konuştu: "İlçede sabah saatlerinden bu yana çeşitli büyüklüklerde sarsıntılar oluştu. Herhangi bir can ya da mal kaybı yaşanmadı fakat okullardaki çocuklarımız panik yaşadı. Tedbir amaçlı ilçede bulunan tüm okulları bir gün süreyle tatil ettik." Dağlı, ekiplerin hızlı bir şekilde ilçeye yönlendirildiğini ifade ederek, AFAD ve kaymakamlık ekiplerinin bölgede çalıştıklarını, teyakkuz halinde olduklarını bildirdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR