Düden Şelalesi'nde 'kötü koku' vatandaşları isyan ettirdi!
Antalya'nın dünyaca ünlü Düden Şelalesi'nin su seviyesini yükseltmek amacıyla büyükşehir belediyesinin sondajla yer altından çıkardığı sudaki kötü koku, civardaki ev ve iş yeri sahipleri ile şelale içerisinde faaliyet gösteren esnaf ve ziyaretçileri rahatsız etti. Şikayet üzerine sondajdan akan su, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından kesilirken, Kepez Kaymakamlığı İlçe Tarım Müdürlüğü yetkilileri de incelenmek üzere kaynak suyundan numune aldı.
GÜNDEM , 20 Ağustos 2020 Perşembe, 09:11
Düden Şelalesi'nde 'kötü koku' vatandaşları isyan ettirdi!

Antalya'nın doğa harikalarından kent merkezine yaklaşık 10 kilometre uzaklıktaki Düden Şelalesi'nin su seviyesini yükseltmek için sondajlarla yer altından çekilen sudan gelen kötü koku, yakınlardaki ev sahipleri, esnaf ve ziyaretçilere zor anlar yaşatıyor. Şikayet üzerine şelalenin hemen girişindeki otoparkta bulunan sondajlardan akan su, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından kesildi.

Keskin kokudan dolayı evlerinden ve iş yerlerinden dışarı çıkamadıklarını söyleyen Rıza Kırkler, "Yer altından gelen sudan dolayı pis bir koku yayılıyor. Yetkililere şikayet ettik. Bu nedenle suyu kestiler. Ancak çözüm bekliyoruz" dedi

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR