Dünyanın en şanssız adamı! Başına gelmeyen kalmadı
3 kere menenjit geçirdi, ölümcül stafilokok bakterisine yakalandı, kalp krizi geçirdi, kanser oldu ve eşi onu 20 yıldır tanıdığı, en yakın erkek arkadaşı olan "sağdıcı" için terk etti.
DÜNYA , 23 Temmuz 2016 Cumartesi, 14:59
Dünyanın en şanssız adamı! Başına gelmeyen kalmadı
Dünyanın en "şanssız" adamıyla tanışın. Oliver Pugh 26 yaşında ve İngiltere'de yaşıyor. Yaşam savaşı veriyor desek daha doğru olur.

DÜNYANIN EN ŞANSSIZ ADAMI

2 çocuk babası Oliver MRSA yani stafilokok bakterisine yakalandı, ardından kalp krizigeçirdi ve 3 kere de menenjit oldu. Kendisini "dünyanın en şanssız adamı" olarak tanımlıyor.KIRIK KALP SENDROMU

Buxton, Derbyshire'de yaşayan adam bir cep telefonu uygulaması sayesinde tamamen tesadüfen eşinin onu aldattığını anladı. Haftalar sonra beklenmedik bir kalp krizi geçirdi. Doktorlar bunun nedeninin "kırık kalp sendromu" olduğunu açıkladı.

OCAK AYINDAN BERİ HAYATI NORMALE DÖNDÜ

Oliver Pugh'ın kabusu 2012 yılında başladı ve tüm bu olayları arka arkaya yaşadı. 3'üncü yılın sonunda evliliği de sona ermişti. En sonunda, Ocak ayında tüm hastalıklarından kurtulan Oliver Pugh, kendisine bir bar açtı ve şu anda onu işletmekle uğraşıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR