Duygu Çetinkaya Tuncay Şanlı'nın eski sevgilisi çıktı
Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında adı ‘Yerli Adriana Lima’ya çıkan Fatmagül Fakı’nın sevgilisi Bursasporlu Tuncay Şanlı’nın, 8 yıl önce gönüllüler takımından Duygu Çetinkaya’yla da aşk yaşadığı ortaya çıktı.
MAGAZİN , 28 Mart 2013 Perşembe, 11:00
Duygu Çetinkaya Tuncay Şanlı'nın eski sevgilisi çıktı

Acun Ilıcalı 'nın büyük beğeniyle izlenen yarışması Survivor 'da ünlüler ve gönüller takımlarından sonra bir de Tuncaylılar takımı çıktı! Yarışmada gönüllüler takımında yer alan Fatmagül Fakı, Bursasporlu Tuncay Şanlı 'nın sevgilisi olarak adını duyurdu.

Güzelliğiyle dikkat çeken ve 'Yerli Adriana Lima ' denilen Fakı 'nın gönüllüler adasındaki takım arkadaşı Duygu Çetinkaya 'nın da 8 yıl önce Tuncay 'la aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Survivor yarışmasının şu ana kadar en çok tepki çeken yarışmacısı olarak adından söz ettiren Duygu Çetinkaya 'nın Tuncay Şanlı 'yla 2005 yılında Fenerbahçe 'de oynarken yakınlaştığı öğrenildi. Fanatik Fenerbahçe taraftarı olan Çetinkaya ile Tuncay kısa süre birlikte oldu. Ünlü futbolcunun o yıllarda kıskançlık nedeniyle Duygu Çetinkaya 'nın Bodrum 'da kaldığı oteli bastığı da iddialar arasında.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR