Ebru Şancı'nın yorumu sosyal medyayı salladı!
Göztepe-Denizlispor maçına Göztepe'nin başarılı stoperi Alpaslan Öztürk damga vurdu. Geçtiğimiz günlerde üçüncü kez baba olan Alparslan Öztürk gol atınca eşi Ebru Şancı'nın adını haykırdı. O anları Ebru Şancı da sosyal medyasından paylaştı.
MAGAZİN , 13 Eylül 2020 Pazar, 14:15
Ebru Şancı'nın yorumu sosyal medyayı salladı!

2015 yılında dünya evine giren Ebru Şancı- Alpaslan Öztürk çifti sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık dikkat çekiyor. Eski model Şancı'nın eşi Alparslan Öztürk Göztepe'de top koşturuyor. Öztürk geçtiğimiz gün oynanan Göztepe- Denizlispor maçına damga vurdu.

Ebru Şancı-Alpaslan Öztürk çifti kısa süre önce üçüncü çocuklarını kucaklarına aldı. Aşklarını sık sık sosyal medyadan paylaşan ünlü çift yine sosyal medyada gündem oldu. Alparslan Öztürk maç sırasında gol atınca gol sevincini eşi Ebru Şancı'nın adını haykırarak gösterdi.

"İYİ OYNUYORSUN BURALARI SERSERİ"

Ebru Şancı kocasının o anlarını ise paylaşarak "Bir rocky'den adriaaan bir de Alparslan'dan Ebruuuuuu... İyi oynuyorsun buraları serseri" yorumunda bulundu.

Şancı'nın maç sırasından paylaştığı o anlara yorum yağdı. Yorum yapanlardan biri de Selin Ciğerci idi. Ciğerci paylaşıma "Maşallah" notunu düştü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR