Ece Erken açtı ağzını yumdu gözünü
Ece Erken, bir süre önce ayrıldığı eski nişanlısı Akın Altan'ı Ortaköy'deki Albüm'de Özlem Yıldız ile el ele yakaladı. Twitter'da Yıldız'a öfke saçan Erken, "Yeni boşanmıştan kork" diye yazdı.
MAGAZİN , 07 Ocak 2014 Salı, 11:49
Ece Erken açtı ağzını yumdu gözünü

Özlem Yıldız-Akın Altan- Ece Erken cephesinde heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde Çağla Şıkel'in doğum günü partisinden aynı taksiyle ayrılan Özlem Yıldız ile Akın Altan arasında yeni bir ilişki başladığı iddia edilmişti. Bir süre önce eşi Sinan Serter'den ayrılan Özlem Yıldız, Altan ile aralarında bir şey olmadığını söylemişti. Ancak Yıldız-Altan ikilisi, pazar gecesi Albüm adlı mekanda bir kez daha bir aradaydı. Altan'la nişanlanıp kısa süre önce ayrılan Ece Erken de, ikilinin birlikte eğlendiğini öğrenince Albüm'e gitti. Erken'in mekanda Yıldız ile Altan'ı el ele gördüğü ve gergin dakikalar yaşandığı öğrenildi.

BOYNUZ KÖTÜ BİR ŞEY'

Mekandan sinirli bir şekilde çıkan Ece Erken, aynı gece Twitter'da Özlem Yıldız'a öfke saçtı. Erken'in kısa süre sonra sildiği tweet'lerinden bazıları şöyle:

Çocuklu, yeni boşanmış kadın; eski kocasının arkadaşıyla öpüşemez. Kadın dediğin ağır olacak.
 Yeni boşanmışlardan kork. Adamlar daha ezik, o ayrı.
 Boynuz kötü bir şey. İnsanlar boş konuşmuyormuş; ilk kez hak verdim. İnsan geçmişinde neyse 40'ında da odur. Erken'in tweet'inde boynuzlandığını belirterek, Akın Altan'ın eski sevgilisi Bengü'yü de aldattığını ima etmesi dikkat çekti.

'ÖZLEM'İ ÖRNEK AL' DEMİŞTİ

Ece Erken ile Özlem Yıldız'ı karşı karşıya getiren ilk olay bu değil. Erken'in eski eşi Tuncer Öztarhan, evliliklerinde sorun yaşadığı dönemde ünlü sunucuya "Sen bu ortamlardan kopamayacaksın. İşte sen busun! Neden Özlem Yıldız'la arkadaşlık etmiyorsun? Onu kendine örnek almalısın" demişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR