Ece Erken ve eşi gelen 20 bin liralık hesaba sitem edince kavga çıkmış
Ünlü sunucu Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrum'da Yıldız Tilbe'nin sahne aldığı mekanda kavgaya karışmıştı. Instagram hesabından açıklama yapan Erken, ödenen 20 bin liralık hesaba edilen bir sitemden dolayı bu kavganın başladığını açıkladı.
MAGAZİN , 26 Temmuz 2021 Pazartesi, 09:20
Ece Erken ve eşi gelen 20 bin liralık hesaba sitem edince kavga çıkmış

Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrum'da gittikleri mekanda darbedildiklerini açıkladı. Instagram'dan açıklama yapan sunucu şunları söyledi: "Dün gece evli çift arkadaşlarımızla ilk kez gittiğimiz Mücver isimli mekanda Yıldız Tilbe'nin 22.30'de sahne almasından ve yemeklerin geç gelmesinden dolayı müşteriler mekanı çatal bıçakla protesto etti."

20 BİN'LİK HESABA SİTEM ETTİLER

Açıklamalarına şu şekilde devam eden Erken, "Yine aynı mekanda gece saat 01.00'de Yıldız Tilbe hala sahnedeyken ana yemek köfte olan ve bir-iki çeşit meze verilen mekanda 6 kişi için 19 bin 250 TL hesap ödedik. Eşim de ödemeyi yaptıktan sonra bu milleti dolandırmak değil mi diye sitemini belirttikten sonra yanımızdaki arkadaşımız darbedilirken eşim araya girmiştir. Yani hesap ödememek için değil ödenen hesaba edilen sitem söz konusu... Zaten gergin olan diğer müşteriler de tepkilerini belli etmiştir. Yazıldığı gibi bir kaş-göz patlamadı. Şikayetçi olduk, dava açıyoruz" dedi.

ÖDEDİĞİ HESABI DA PAYLAŞTI

Daha sonra ödediği hesabı paylaşan Erken, "Bu da ödenen hesap. Artık buna bir dur denmeli" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR