Efsane geri döndü
Bordo Beyazlılar daha önce 2011-12 ve 2015-16 sezonlarında takımı çalıştıran Taşkın Güngör ile yeniden anlaşma sağladı ve dün 2 yıllık resmi sözleşme imzaladı.
BURSA'DA SPOR , 30 Mayıs 2017 Salı, 08:57
Efsane geri döndü

TARAFTARLAR SABRETSİN

Spor Toto 2. Lig'de yer alan Bursa ekiplerimizden İnegölspor'un yeni teknik direktörü Taşkın Güngör oldu. Geçtiğimiz hafta göreve gelen Başkan Cebrail Kemer ve yönetim kurulu, dün Bordo Beyazlıların tesislerinde gerçekleşen törende tecrübeli antrenör ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Törende konuşan Başkan Kemer, "İnegölspor'un efsane hocası tekrar kulübüne geri döndü. Belli bir proje kapsamında takımı oluşturacağız. Taraftarlarım hiç merak etmesin. Başarı gelecek ama sabır şart" dedi.

GÜZEL GÜNLER GÖRÜRÜZ

İnegölspor'un çiçeği burnunda teknik direktörü Taşkın Güngör ise, "Öncelikle yönetim kurulumuza ve sayın başkanıma teşekkür ediyorum. Tekrar bu göreve bizi layık gördüler. Başkanımızın anlattığı genel hatlarıyla felsefemizi, misyonumuzu paylaşarak bu işe başlıyoruz. Güzel oyun, herkesin keyif aldığı oyun bizim birinci amacımızdır. Bu doğrultuda da kadromuzu oluşturacağız. Takım birlikteliğimize katlı sağlayabilecek arkadaşlarla mutlak suretle yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR