Ehliyetsiz sürücü yaptığı kazayı sosyal medyadan duyurdu
Antalya'da sürücü belgesi olmayan 17 yaşındaki İzzet S. taksicilik yapan babasından izinsiz aldığı araçla, 71 yaşındaki Ali Yüksel'in ölümüne, 1 kişinin de yaralanmasına neden oldu. İzzet S. kaza yaptığını 8 dakika sonra sosyal paylaşım sitesinden duyurdu
GÜNDEM , 23 Ağustos 2015 Pazar, 10:56
Ehliyetsiz sürücü yaptığı kazayı sosyal medyadan duyurdu
Kaza, kentin Muratpaşa İlçesi'nde Yenigün Mahallesi 1066 Sokak'ta meydana geldi. Babasının 07 T 4027 plakalı taksisini izinsiz aldığı ileri sürülen İzzet S., iddiaya göre aşırı hız yapınca direksiyon kontrolünü yitirdi. Yolda karşıdan karşıya geçmeye çalışan Ali Yüksel'e çarpan İzzet S., ardından inşaat önünde yük indiren 07 FDT 69 plakalı kamyonete çarptı.
 
Ali Yüksel kaza yerinde yaşamını yitirdi, kamyonetten malzeme indiren Şaban Çelebi ise yaralandı. Yakında oturan Ali Yüksel'in kazada öldüğünü duyan yakınları kaza yerine gelirken, eli olan kızı Hüsniye Arız, sağlık ekiplerinin isteği üzerine, babasının cesedi üzerindeki örtüyü açıp, cebinden nüfus cüzdanını çıkarıp verdi.
 
'ANA BANA KELEPÇE VURDULAR'
 
Kazadan yara almadan kurtulan ehliyetsiz sürücü İzzet S., kaza yaptığını sosyal paylaşım sitesinde duyurdu. 
 
Polis tutanağına göre dün saat 09.53'te meydana gelen kazadan 8 dakika sonra İzzet S.'nin sosyal paylaşım sitesindeki hesabında paylaşım yaptı. Saat 10.01'deki paylaşımında 'Allah'ım bu nasıl bir şeydir, kaza yaptım, durum çok kötü' diye yazan İzzet S., saat 10.18'de ise 'Ana bana kelepçe vurdular, üzülme sakın' diye ikinci bir paylaşımda bulundu. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR