Emina Jahovic o iddialara tepki gösterdi
Emina Jahovic, geçtiğimiz yaz tatil yaptığı Göcek'teki bir otelden hesabı ödemeden ayrıldığı haberlerine tepki gösterdi. Sırp şarkıcı, "Boşandıktan sonra herkes bana saldırdı" açıklamasıyla dikkat çekti.
MAGAZİN , 28 Ocak 2021 Perşembe, 12:07
Emina Jahovic o iddialara tepki gösterdi

2008 yılında evlendiği kendisi gibi şarkıcı olan Mustafa Sandal'dan 2018'de boşanan Emina Jahovic, önceki gün Etiler'de Makyajsız haliyle objektiflere yansıdı. 39 yaşındaki şarkıcı, geçtiğimiz yaz ailesiyle birlikte gittiği Göcek tatilinde otel borcunu ödemediği haberleri ile son dönemde magazin gündeminden düşmüyor.

Bir turizm çalışanı, Instagram'da yayın yapan bir magazin sayfasına mesaj atarak, Emina Jahovic'i suçlamıştı. Söz konusu kişi, Jahovic'in Sırbistan'daki ailesini her yaz Göcek'te çalıştığı otelde ağırladığını ancak kalan ekstralarını hâlâ ödemediğini belirterek, "Yiyip içip para vermiyorlardı. Hesabı kapatabilmek için peşlerinde dolanıyorduk. Ne bahşiş, ne bir şey verirlerdi. Kapatılmayan hesaplar bize kesildiği için çok sorun yaşıyorduk" iddiasında bulunmuştu.

Olayla ilgili sorulara cevap veren Jahovic, "Böyle bir şeyin yaşanmış olacağına ihtimal veriyor musunuz? Artık bu tarz yanlış haberlerle savaşmaktan yoruldum. Kimseye bir şey açıklamak istemiyorum. Bana bununla ilgili bir belge getirsinler tamam amenna" dedi. Birisinin kendisiyle uğraştığını ifade eden şarkıcı, "Bildiğim tek şey, birisi kasıtlı olarak benimle uğraşıyor. Beni insanlar tanımıyor, Türkiye'de tanısalar nasıl bir insan olduğumu iyi bilirlerdi" şeklinde konuştu.

Emina Jahovic, "Kariyerim için burada bir uğraş içerisine girmedim. İyi bir eş, iyi bir anne olmak istedim. Mustafa'nın önüne de hiçbir şekilde geçmek istemedim, hep arkada durdum. Boşandıktan sonra herkes bana saldırdı. Bu beni gerçekten yaralıyor. Ama ben Türkiye'yi seviyorum. Bunun için Türkiye'den ayrılacak değilim" ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı, tatil yaptığı otelde ekstraları ödemediği şeklinde çıkan haberleri engellemek için harekete geçmişti. Saygınlığının zedelendiğini belirten Jahovic'in 'Haberlere erişim engeli getirilsin' talebi, basın özgürlüğüne engel olarak görüldüğü için reddedilmişti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR