Emirhan ve Burak'ın sorumlulukları çok büyük
Bursaspor'da geçen sezonun iki flaş ismi, Emirhan Aydoğan ve Burak Altıparmak'a yeni sezonda da büyük iş düşecek. Takımın tecrübelileri gençlere liderlik yaparak yol gösterici olacak.
BURSASPOR , 31 Mayıs 2021 Pazartesi, 08:11
Emirhan ve Burak'ın sorumlulukları çok büyük

Timsah'ta artık Süper Lig'e çıkmak için tecrübeliler elini taşın altına koyacak...

TAKIMIN LİDERLERİ OLACAKLAR

Yeni sezon öncesi kongre heyecanı yaşayan Bursaspor'da hem yönetim hem de yeni teknik direktörün kim olacağı büyük merak konusu. Yeşil Beyazıllar'da yeni başkan bu hafta sonu yapılacak olağan genel kurulun ardından belli olacak. Başkan adaylarının tamamı teknik direktör Mustafa Er'le devam etmek istiyor. Kadroda da iki önemli isim yeni sezon öncesi liderlik özellikleriyle diğer oyuncuların önüne geçiyor. Bu oyuncular Emirhan Aydoğan v e Burak Altıparmak.

SERBEST KALMA TEHLİKELERİ YOK

Erkan Kamat yönetimi Emirhan Aydoğan ve Burak Altıparmak'ın geriden gelen alacaklarını ödeyerek serbest kalmalarının önüne geçti. He iki oyuncu geçen sezonki performanslarıyla takımı sırtlarken, bu yıl da tecrübeleriyle gençlere liderlik yapacak. Bu nedenle sorumlulukları bir kat daha artan Emirhan ve Burak'a büyük iş düşüyor. Emirhan Aydogan geçen sezon 7 gol 4 asistlik performans ortaya koyarken, Burak da 2, gol 10 asistle skora katkıda bulunmuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR