Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert eleştiri!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İzmir'de Beştepe'de görüşme iddialarını bir kez daha yalanlayarak "Bir CHP'li benim makamıma gelmiş. Genel Başkan olabilirim diye benimle müzakere etmiş. Çok açık net kameralar karşımızda. Böyle bir şey olduysa ben cumhurbaşkanlığımı ortaya koyuyorum, Bay Kemal de CHP'nin başından ayrılacak mı? O da kendisinin ortaya koysun. Buradan meydan okuyorum." ifadelerini kullandı.
GÜNDEM , 22 Kasım 2019 Cuma, 21:24
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert eleştiri!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

İktidarlarımız döneminde İzmir ihmal edilmedi, aksine kollandı. Ayrımcı yaklaşımlar eski Türkiye'nin hastalıklarıdır.

İzmir'in başına gelmiş en büyük felaket CHP'dir. İzmir'in geleceği için birlikte çalışacağız. Terör örgütü ile arasına mesafe koyan herkese kapımız açık.

Önümüze kurulan tuzakları parçalayarak yolumuza devam ediyoruz. Yedi düvele karşı verdiğimiz mücadele ile ülkemizi içine düşürülmek istenen sinsi oyundan kurtarmayı başardık.

Suriye'nin kuzeyinde terör devleti kurmak istediler, fırsat vermedik.Kendi savunma sistemlerimilze terörle mücadeleyi sürdürüyoruz.

Sokaklarda kaos çıkarmayı denediler izin vermedik.

CHP Genel Başkanı, 'Kötü siyasetçi nasıl olur?' dersi için mükemmel bir örnek teşkil ediyor.

(Beştepe'ye giden CHP'li iddiası) Eğer böyle bir şey olduysa ben Cumhurbaşkanlığımı ortaya koyuyorum, Kılıçdaroğlu genel başkanlığını ortaya koyar mı?

Türkiye'nin başarılarının üzerini örtüp, ülkeyi batmış gibi göstereceksin. Çünkü Bay Kemal olmak için bu şart.

Bizim Amerika ziyaretine bile gölge düşürmek için neler yaptı neler.

(Palet fabrikası iddiaları) Yasal olmayan bir şey varsa Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devletidir, başvurunu yaparsın satılan bir şey yok.

Kendi genel başkanlığını korumak için ortaya bir yalan atıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR