Erkan Özerman: Hasan'ın yerine Kenan'ı birinci seçtim
Önceki gün Klass TV'nin YouTube kanalına röportaj veren Best Model of Turkey'in kurucusu Erkan Özerman, 1997 yılında Kenan İmirzalıoğlu ve Deniz Akkaya'nın Best Model'da nasıl birinci olduklarını açıkladı.
MAGAZİN , 06 Ocak 2021 Çarşamba, 10:44
Erkan Özerman: Hasan'ın yerine Kenan'ı birinci seçtim

Erkan Özerman, 33 yıllık kariyeri boyunca Türk dizi ve sinema sektörüne 147 yıldız isim kazandırdığını söyledi. Ünlü organizatör, 1997 yılında Deniz Akkaya ve Kenan İmirzalıoğlu'nun Best Model'da nasıl birinci olduklarını şöyle anlattı:
"Jüri bana neticeleri verdiğinde kel Hasan (Yalnızoğlu) ve Kenan (İmirzalıoğlu) 27 puan almıştı. iki dakika içerisinde birini seçmeliydim. 'Kenan'ı Best Model yapayım, Hasan'ı da Mr. International'a gönderirim' dedim.

Yanlış bir şey olsa, vicdan azabı çekerdim. Deniz ise bir sene evvel Türkiye Güzellik Yarışması'na girmişti. Uğurkan Erez ise 'Bu kızdan ne köy olur ne kasaba' demişti. Kimsenin inanmadığı Deniz Akkaya, bana başarılı ve ihtiraslı geldi. Kenan ve Deniz, birinci seçildikten sonra yarışmaya binlerce müracaat oldu. Ne pahasına olursa olsun, hak etmeyene hiçbir zaman ödül vermem."

"KİMSEDEN VEFA GÖRMEDİM"

Erkan Özerman, Ankara radyosunda çalıştığı dönemde Ajda Pekkan'a yardımcı olduğunu dile getirdi: "Ajda, Adana'da sahne aldığı zaman iftiraya uğradı; 'Şarkı söyleyemiyor' dediler. Hemen Ankara'daki radyoya getirdim. Arkasına opera orkestrasını koydum ve Ajda Pekkan çıktı. Bayramda bir telefon açsın ve çiçek göndersin vefasını isterdim. Bugüne kadar böyle bir şey kimseden görmedim."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR