Ertuğrul Sağlam sünnet şölenine katıldı
Gemlik Bursasporlular Taraftarlar Derneği 2. Geleneksel sünnet şölenine katılan Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bursasporlu olmanın verdiği gururu her platformda yaşadığını söyledi.
BURSASPOR , 27 Haziran 2012 Çarşamba, 11:36
Ertuğrul Sağlam sünnet şölenine katıldı
Gemlik Bursasporlular Taraftarlar Derneği 2. Geleneksel sünnet şölenine katılan Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bursasporlu olmanın verdiği gururu her platformda yaşadığını söyledi.
Gemlik Bursaspor Taraftarlar Derneği 2. Geleneksel Sünnet Şöleni Gemlik Sosyal Yaşam Merkezi'nde gerçekleştirildi. 25 minik Bursasporlu’nun sünnet edildiği gece, okunan dualar ile başladı. Şölene Gemlik Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz, Bursaspor Yönetim Kurulu üyeleri Recep Bölükbaşı, Erkan Kamat,Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve sünnet olan minik Bursasporluların aileleri katıldı. Gemlik Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Orhan gecede yaptığı konuşmada Gemlik ilçesinde minik çocukları Bursasporlu yapabilmek için çalıştıklarını belirtti. Recep Bölükbaşı, geceyi organize eden herkese teşekkürlerini iletti. Bölükbaşı, "Gemlik Taraftarlar Derneği'nin düzenlediği bu hayırlı gecede burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Yavrularımızın hepsinin gelecekte sağlam bir Bursasporlu olmalarını arzu ediyoruz. Gemlik Taraftarlar Derneği'nin yaptığı gecelere iştirak etmeye çalıştık. Bazılarına katılamadık ama bundan sonra daha fazla bu gecelerde yer alacağız" dedi.

“BURSASPORLU OLMAK GURUR VERİCİ”
Ertuğrul Sağlam ise Bursasporlu olmanın verdiği gururu her platformda yaşadığını belirterek, “Böyle bir organizasyon olduğunu haberini aldığımız zaman katılmak için elimizden gelen tüm çabayı gösterdik. Akşam yaptığımız antrenmanın hemen ardından buraya yetişmek için yola çıktık. Burada olmaktan dolayı çok mutlu olduk. Bursasporluluk duygusunun ne kadar büyük olduğunu bir kere daha burada görüyoruz. Böyle anlamlı bir organizasyonu düşünen ve hayata geçiren herkese çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
Gemlik Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz ise "Bursaspor çok büyük bir camia. Hele hele Bursaspor'un başında adam gibi adam Ertuğrul Sağlam'ın önderliğinde Bursasporumuz adını tüm dünyaya tanıttı. Gemliğimizin tüm kaldırımlarını yeşil beyaza boyadık. Bursasporumuzu her platformda desteklemek bizim görevimiz" diye konuştu.
Gecenin sonunda sünnet olan miniklere yöneticiler Recep Bölükbaşı, Erkan Kamat ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam hediyeler takdim etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR