Eser Yenenler: İnsanların ağzına sakız oldum
Eser ve Berfu Yenenler çifti önceki akşam Çeşme'de görüntülendi. Yenenler, basın mensuplarının Eser Yenenler'in sosyal medyada olay olan photoshoplu kaslı fotoğrafını sormaları üzerine "Aşkım beni insanların ağzına sakız ettin" dedi.
MAGAZİN , 11 Haziran 2021 Cuma, 13:09
Eser Yenenler: İnsanların ağzına sakız oldum

Yaz aylarını Alaçatı'da geçirmek için 350 bin TL'ye ev kiralayan Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti yıl dönümleri için baş başa yemeğe çıktı. Yemek sonrası muhabirlerle sohbet eden ünlü çiftten Eser Yenenler, "Güzel ve özel bir yemek yedik mutluyuz. İkinci yılda hala ilk günkü gibi olmak da bizim şansımız" şeklinde konuştu.

"KRAL OLAN BENİM"

Sosyal medya hesabından kutlama için masaya gelen pastayı paylaşan Berfu Yenenler, muhabirlerin üzerindeki notu sormasının ardından "King notunu ben düşmedim o düştü. Bana king diyor kendisi. Kral olan benim yani" diyerek güldü. Bunun üzerine Eser Yenenler de "Evet kendisi kingdir. Bir oyunda King Berfu'ydu. Sonra baktık oyunun adı; gerçek hayatta da king. O king hayatımızın kingi" diyerek eşine gülümsedi.

"AŞKIM BENİ İNSANLARIN AĞZINA SAKIZ ETTİN"

Muhabirlerin, Eser Yenenler'in photoshoplu kaslı fotoğraflarını sorması üzerine ise iki çocuk annesi Berfu Yenenler, "Yani seviyorum kocama böyle tatlı oyunlar olsun, minik şeyler. Ne yaşıyorsam onu şeffaf aktarmayı seviyorum" dedi. Konuyla ilgili eşine takılan Eser Yenenler ise "Aşkım beni insanların ağzına sakız ettin. Bu hafta 'Çok Güzel Hareketler'de fotoğrafı kullanmışlar. İnsanı hiç beklemediği yerden vurdular" diyerek herkesi güldürdü.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR