Faciadan dönüldü: Sokak arasında drift...
İstanbul Arnavutköy'de sokak arasında drift yapmak isteyen trafik magandası az daha faciaya neden oluyordu. Vatandaşların olduğu alanda drift yapan sürücü, aracın direksiyon hakimiyetini kaybedince önce boş araziye uçtu, sonra da park halinde bulunan bir araca çarparak durabildi.
GÜNDEM , 26 Ağustos 2020 Çarşamba, 09:13
Faciadan dönüldü: Sokak arasında drift...

İstanbul Arnavutköy'de sokak arasında drift yapan trafik magandası faciaya neden oluyordu. Trafik magandası önce boş araziye uçtu sonra park halinde bulunan araca çarptı.

Olay, geçen günlerde Aravutköy Merkez Mahallesi Cansoy Sokak'ta meydana geldi. Sokağa dönüş yaparken drift yapmak isteyen otomobil sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybedince alt tarafta bulunan başka bir yola uçtu. Uçan otomobil park halinde bulunan bir araca çarparak durabildi. O esnada sokakta bulunan kıraathanenin önünde bulunan vatandaş ise büyük korku yaşadı.

Faciadan dönülen o anlar güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdı. Görüntülerde sokağa dönmek isteyen sürücünün drift yaptığı görülüyor. Bir süre sonra direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, önce boş araziye uçuyor daha sonra ise park halinde bulunan araca sert bir şekilde vuruyor. Kahvehanede oturan vatandaşlar ise hızla ayağa kalkarak sürücünün arkasından bakıyorlar.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR