Fair-play’e ödül
Yeşil Beyazlı taraftarlarla bir araya gelen Bursaspor başkan adayı Timur Noyan, “Küfrü ortadan kaldırma adına kazı-kazan mantığıyla taraftarımıza da bir prim, bir kazanç öngörüyoruz” dedi.
SPOR , 12 Mayıs 2015 Salı, 07:34
Fair-play’e ödül
Bursaspor’un başkan adaylarından Timur Noyan dün Yeşil Beyazlı taraftarlarla kahvaltıda bir araya geldi. Koza Han’da gerçekleştirilen organizasyonda taraftarıyla, şehir halkıyla bütünleşmiş bir Bursaspor’u arzuladığını belirten Noyan, “45 kişilik yeni stadyumumuzda 35 bin kişilik kombine bilet satabilmek istiyoruz. Küfrü ortadan kaldırmak, taraftarları birleştirmek adına da yeni projelerimiz var. Bütün taraftarlar derneklerimizi bir federasyon altında toparlayıp, bizim de yardımcı olacağımız bir örgütlenmeyle yıl sonunda kazı-kazan yönetimiyle onları da ödüllendireceğiz. Yani taraftarımıza da bir prim, bir kazanç öngörüyoruz. Bu belki de Türkiye'de bir ilk olacaktır” dedi. 

ÇARŞI ESNAFINA ZİYARET

Toplantıda Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş ile geçtiğimiz günlerde bir araya geldiğini hatırlatan Timur Noyan, “Hocamız takımın dağılmasını istemiyor, biz de aynı kanaatteyiz. Hatta birkaç takviye yapılması gerektiğini de kendisi söyledi. Biz hocamızla devam etmek istiyoruz. Kendisi gerçekten başarılı, gençlere önem veren Bursasporumuza çok faydalı bir teknik adam. Gereken takviyeleri de yapacağız” şeklinde konuştu. Noyan daha sonra yönetim kurulunda yer vereceği ekibiyle birlikte çarşı esnafını ziyaret ederken, kapalıçarşı içinde kendisine çiçek veren kuyumcu çarşısı esnafından da başkanlık için destek istedi. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR