Fenerbahçe yeni antrenörünü resmen açıkladı!
Fenerbahçe Futbol A Takımı'nın yeni kaleci antrenörü Alper Boğuşlu oldu. Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, daha önce A Milli Futbol Takımı'nda da görev alan Boğuşlu ile sözleşme imzalandığı belirtildi.
SPOR , 07 Aralık 2018 Cuma, 19:08
Fenerbahçe yeni antrenörünü resmen açıkladı!

Fenerbahçe, kaleci antrenörü eksiğini tecrübeli isim Alper Boğuşlu'yla çözdü. İmza töreninde Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli'nin de olduğu aktarıldı. Boğuşlu ile 31 Mayıs 2021 yılına kadar sözleşme yapıldığı öğrenildi.

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada "Kulübümüz, Futbol A Takımımızın kaleci antrenörlüğü görevi için daha önce A Milli Futbol Takımımızda da görev yapmış olan Alper Boğuşlu ile sözleşme imzalamıştır. Kendisine hoş geldin diyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz" denildi.

ALPER BOĞUŞLU KİMDİR?

Futbolculuk döneminde Trabzonspor'un da kalesini koruyan Alper Boğuşlu, kaleci antrenörü olarak 2009-2013 yıllarında Trabzonspor Kulübünde görev aldı. Boğuşlu, A Milli Futbol Takımı'nda görev yaptı. Alper Boğuşlu, Trabzonspor'dayken Şenol Güneş, A Milli Futbol Takımı'ndayken de Fatih Terim'le çalıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR