Ferhat Göçer sağlık çalışanlarına hediye sözü verdi
Ünlü sanatçı Ferhat Göçer doğum gününü, korona virüs sebebiyle sevdikleriyle birlikte sanal ortamda kutladı. Ailesi ve arkadaşlarının sürpriz yaptığı sanatçı, konferans da pasta keserek mumları üfledi.
MAGAZİN , 12 Mayıs 2020 Salı, 13:14
Ferhat Göçer sağlık çalışanlarına hediye sözü verdi

Görüntülü olarak yakınlarıyla yeni yaşını kutlayan sanatçı, hediye istemeyerek, salgın döneminde gece gündüz çalışan sağlık çalışanlarına hediye sözü verdi.

Ferhat Göçer, evlerine gidemeyen, sevdiklerinden uzak kalarak uzun saatler çalışan sağlık çalışanları için özel bir konser vereceğini söyleyerek 'İlk konserime sağlık çalışanlarını davet ederek, onlara böyle bir hediye vermek istiyorum' dedi.

Tüm dünyanın zorlu bir süreçten geçtiğini ve bazı değerlerin yeniden sorgulandığını belirten Göçer 'Hayatla ilgili değerlerimizin değiştiğini düşünüyorum. Yaşamanın ne kadar kıymetli olduğunu anladık. Bundan sonra sevgimizi ertelemeyeceğiz, daha cesur olacağız. Böyle olması gerekiyordu. Paylaşma, yardımlaşma olduğunda dünya daha yaşanılır bir yer kesinlikle. Başkaları mutlu olunca siz de mutlu oluyorsunuz.' dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR