Fetty Wap'in dört yaşındaki kızı hayatını kaybetti
Dünyaca ünlü rap şarkıcısı Fetty Wap'in dört yaşındaki kızı yaşamını yitirdi. Lauren Maxwell adındaki küçük kızın uykusunda öldüğü öğrenildi. Ölüm haberini küçük kızın annesi doğruladı.
MAGAZİN , 02 Ağustos 2021 Pazartesi, 12:02
Fetty Wap'in dört yaşındaki kızı hayatını kaybetti

ABD'li rap şarkıcısı Fetty Wap, kızını kaybetmenin acısını yaşıyor. 30 yaşındaki şarkıcı, 4 yaşındaki kızı Lauren Maxwell'i kaybetti. Ölüm haberini küçük kızın annesi Turquoise Miami Instagram açıklamasıyla doğruladı.

Lauren Maxwell'in ölüm nedeni bilinmiyor. Ancak küçük kızın bir aydır hasta olduğu ve uykusunda öldüğü öğrenildi.

KIZINA SESLENDİ

Fetty Wap, geçen hafta Rolling Loud Festival'de sergilediği sahne performansını sosyal medyada paylaşarak, kızına şöyle seslendi:

"LoLo, bebeğim, dün gece baban bunu senin için yaptı."

Turquoise Miami, Fetty Wap'i de savunarak, "İnternetin çocuğumuza karşı çok olumsuz enerjisi vardı ve bunları okumak bana sıkıntı getiriyor. Bu yüzden lütfen ona karşı herhangi bir negatif yoruma son verin. Lauren tıpkı beni sevdiği gibi babasını da seviyor. O da benim gibi yas tutuyor" ifadelerini kullandı.

2015 YILINDA TANINDI

Fetty Wap sahne adıyla bilinen Willie Junior Maxwell II, ilk single'ı 'Trap Queen'in Mayıs 2015'te ABD Billboard Hot 100 listesinde iki numaraya ulaşmasıyla tanındı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR