FIFA 21'in PlayStation 5 ve Xbox Series X için çıkış tarihi belli oldu!
FIFA 21 PlayStation 5'e, Xbox Series X ve Xbox Series S'e geliyor. Electronic Arts, yeni nesil futbol oyunu FIFA 21'in PS5 ve Xbox Series X / Series S için çıkış tarihini açıkladı. İşte yeni oyun konsolları için FIFA 21'in çıkış tarihi!
TEKNOLOJİ , 29 Ekim 2020 Perşembe, 11:25
FIFA 21'in PlayStation 5 ve Xbox Series X için çıkış tarihi belli oldu!

FIFA 21 için yeni nesil oyun konsollarına da çıkacağı müjdesini verilmişti. Bu oyun konsolları şüphesiz PlayStation 5, Xbox Series X ve Series S'di. Electronic Arts daha önce PC, PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için FIFA 21'in çıkış tarihini netleştirmiş, 9 Ekim günü de oyunu satışa sunmuştu. Şimdi ise sıra isimlerini saydığımız, yeni nesil oyun konsollarına gelmiş durumda.

FIFA 21 PLAYSTATİON 5'E VE XBOX SERİES X'E GELİYOR

Electronic Arts yaptığı açıklamada, FIFA 21'in PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S için çıkış tarihini duyurdu. Duyuruya göre yeni nesil futbol oyunu, oyun konsollarına 4 Aralık 2020 günü satışa sunulacak. Yapılan açıklamalara göre oyuncular, PlayStation 4 ya da Xbox One için satın alınan FIFA 21'i FIFA 22 duyurulana kadar ücretsiz olarak yeni konsollarına yükseltebilecek. Fakat bunun için bazı kurallar söz konusu.

#FIFA21 is coming to PlayStation 5 and Xbox Series X|S on December 4th. More info here ➡ https://t.co/TbajtgHml5 pic.twitter.com/gTY0AzyUHY

-- EA SPORTS FIFA (@EASPORTSFIFA) October 27, 2020

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR