Filenin Sultanları'ndan Güney Kore maçı yorumları!
A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Zehra Güneş, Hande Baladın ve Meryem Boz açıklamalarda bulundu.
SPOR , 13 Ekim 2021 Çarşamba, 22:48
Filenin Sultanları'ndan Güney Kore maçı yorumları!

Haber Global'de yayınlanan 'Az Önce Konuştum' programına konuk olan Filenin Sultanları şu açıklamaları yaptı:

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları'nda en unutamadıkları maç hakkında gelen soruya, 3 oyuncumuz da aynı cevabı verdi. Filenin Sultanları, Güney Kore ile oynanan maçı unutamadıklarını belirtti.

Hande Baladın; Olimpiyat Oyunları'yla ilgili, "Olimpiyatlarda ülkemizi temsil ediyor olmak çok gurur vericiydi. Fakat pandemiden dolayı taraftarlarımızın olmaması elbette üzücü oldu" dedi.

Zehra Güneş ise kadronun iskeletinin oluştuğunu belirterek, "Son dönemde elde edilen başarılar sonrasında bu genç ve tecrübe kazanmış takımla daha çok başarı elde edebileceğimize inancımız tam" açıklamasında bulundu.

Meryem Boz da 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunlarıyla ilgili konuştu. Milli voleybolcumuz, "Bronz madalya alıyoruz, daha iyi olabilir gümüş veya altın alabilirdiniz diyorlar. Emin olsunlar biz daha çok üzülüyoruz. En iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu yüzden en iyisini yapamadığımızda ne kadar üzgün olduğumuzu bilsinler lütfen" ifadelerini kullandı.

Zehra Güneş açıklamalarına şu şekilde devam etti:

"Giovanni Guidetti ile çalışmak çok keyifli ama bir o kadarda zor. Ben voleybol adına ne öğrendiysem, her şeyi ondan öğrendim diyebilirim."

Hande Baladın sözlerine şu şekilde devam etti:

"Tribünlerde artık daha fazla seyirci olduğunu görebiliyoruz. Özellikle salonlarda yüzde 50 kapasitenin üzerinde oynamaya başladık diyebiliriz. Ayrıca bize sosyal medyadan destek vermeleri de bizleri çok mutlu ediyor."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR