Finalin bedeli 40-80 TL
Fenerbahçe-Bursaspor Türkiye Kupası final maçının bilgilendirme toplantısı yapıldı. Bilet fiyatları 40 ve 80 TL olarak belirlendi.
BURSASPOR , 05 Mayıs 2012 Cumartesi, 10:46
Finalin bedeli 40-80 TL
Yeşil Beyazlılar tribünde sayı olarak rakiplerinden fazla olacak. Karşılaşmayı 10 bin 626 Bursaspor, 8 bin 178 Fenerbahçe taraftarı izleyecek.

Bursaspor'la Fenerbahçe arasında 16 Mayıs Çarşamba günü saat 20.30'da oynanacak Türkiye Kupası final maçının organizasyon toplantısı yapıldı. Yeşil Beyazlı kulübü Federasyon Temsilcisi İrfan Koç ve Stat Müdürü Varol Çorapçıgil temsil etti. Kura çekimi sonucunda 19 bin 209 kişi kapasiteli Ankara 19 Mayıs Stadı'nda Bursaspor'a 10 bin 626, Fenerbahçe'ye ise 8 bin 178 kişilik koltuk ayrıldı. Bursaspor taraftarının maraton tribün ile Gençlik Parkı tarafındaki kale arkasında yer alacağı, Fenerbahçelilerin de kapalı tribün ile saatli kale arkasında bulunacakları bildirildi.

İNTERNET SATIŞI YOK
Toplantıda karşılaşmanın bilet fiyatları da belirlendi.  İki takım taraftarı kapalı ve maraton tribünden 80, kale arkalarından ise 40 TL karşılığında bilet satın alabilecek. Biletlerin satışa çıkacağı tarih ise daha sonra açıklanacak. Bursaspor biletlerine internet satışı uygulaması yapılmayacak. Yeşil Beyazlı taraftarlar biletlerini Bursa Atatürk Stadı bilet gişelerinden alacak. Fenerbahçe taraftarı ise belitlerini Biletix'ten temin edecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR