Galatasaray'dan Volkan Şen atağı
Galatasaray, Bursaspor'dan ayrılma kararı alan Volkan Şen'le bombayı patlatmaya hazırlanıyor. F.Bahçe 'nin de istediği milli oyuncuyla her konuda anlaşıldığı iddia edildi.
SPOR , 06 Ağustos 2015 Perşembe, 15:37
Galatasaray'dan Volkan Şen atağı
Aydın'ın sözleşmesini yenilemeyen, Amrabat'ı Malaga'ya satan, Bruma'yı Sociedad'a kiralayan sarı kırmızılı takım aradığı hücum özellikli kanat oyuncusunu Bursaspor'da buldu.

Yeşil-beyazlı kulübün süresiz kadro dışı bıraktığı Volkan Şen, Cimbom'la her konuda anlaşmaya vardı. Çocukken sarı-kırmızı renklere gönül veren Volkan, Milli Takım'a tekrar seçilmesinde önemli rol oynayan Hamza Hamzaoğlu ile çalışmak istedi ve F.Bahçe'nin de ilgilenmesine rağmen Galatasaray'ı tercih etti.

İki kulüp arasındaki görüşmelerde ufak pürüzler kaldığı öğrenildi. Volkan Şen transferini takas yoluyla çözmeye çalışan Aslan, Hamza Hamzaoğlu'nun kadrosunda düşünmediği Yekta ve sarı-kırmızılı taraftarın takımda istemediği Sercan'ı Bursaspor'a önerdi. Ertuğrul Sağlam'ın bu iki isme sıcak baktığı öğrenildi. Yekta Kurtuluş'un ücretinin bir kısmını da ödemeyi kabul eden Cimbom, düşük bir bonservis bedeliyle Volkan transferine nokta koymaya hazırlanıyor.(fanatik)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR