Galatasaray'ın talebine TFF'den ret!
Türkiye Futbol Federasyonuna BB Erzurumspor maçının saatinin değiştirilmesi yönünde başvuruda bulunan Galatasaray, bu talebin yayıncı kuruluş ve ev sahibi takım tarafından kabul görmediğini açıkladı.
SPOR , 27 Şubat 2019 Çarşamba, 17:52
Galatasaray'ın talebine TFF'den ret!

Galatasaray, BB Erzurumspor maçının yapılan başvuruya rağmen aynı gün ve saatte oynanacağını açıkladı. Galatasaray resmi sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bilindiği üzere, 3 Mart 2019 Pazar günü saat 19:00 da oynanacak olan Erzurumspor - Galatasaray maçı için, gerek TFF gerekse yayıncı kuruluş nezdinde maçın daha uygun meteorolojik, saha ve fiziki koşullarda oynanabilmesi ve gündüz saatlerine alınması konusunda, maç saatinin ilan edildiği ilk günden itibaren başvuruda ve müteaddid görüşmelerde bulunduk.

"13:30 YA DA 16:00'A ALINMASI REDDEDİLMİŞTİR"

Bu çerçevede, sporcu sağlığını ön plana alarak, maçın daha adil ve eşit şartlarda oynanması için 13:30 ya da 16:00 gibi uygun bir saate alınması yönünde yaptığımız yazılı talebimize karşı; yayıncı kuruluş ve ev sahibi takımın olumsuz görüşleri gerekçesiyle, daha önce ilan edilen gün ve saatte oynanacağı TFF tarafından Kulübümüze bildirilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR