Galaxy S20 Plus ve Note 8 Pro oyun performansı testinde
Galaxy S20 serisi için çok fazla şey söylendi. Olumlu ve olumsuz yapılan tüm eleştiriler değerlendirildiği zaman S20 ailesinin her anlamda beklentilerin altında kaldığı görülüyor. Hatta öyle ki geçenlerde Samsung, S20 serisinin üretim sayısını değiştirmek için adımlar attı. Yine de telefonun performansı diğer başka telefonlar ile kıyaslanıyor. Redmi Note 8 Pro ile oyun performansı testine giren Galaxy S20 Plus sizce bundan nasıl çıkmıştır?
TEKNOLOJİ , 04 Mayıs 2020 Pazartesi, 09:24
Galaxy S20 Plus ve Note 8 Pro oyun performansı testinde

Galaxy S20 Plus ve Note 8 Pro oyun performansı noktasında karşı karşıya getirildi. Yayımladığı karşılaştırma videoları ile gündeme gelen Chong Liu yeni bir video yayımladı.

S20 Plus ve Note 8 Pro için oyun performansı karşılaştırması yapan Liu, Exynos 990 destekli S20 Plus ve Helio G90T destekli Redmi Note 8 Pro ile 10 dakika boyunca PUBG Mobile oynuyor. Fps performansını ortaya döken bu karşılaştırmaya göre Galaxy S20 Plus 20 dakikalık aktif oyun oynamada 40 fps'e kadar düşerek şaşırtıyor.

Samsung Galaxy S20'deki Exynos 990 ile beklenenin altında kalmaya devam ediyor. MediaTek Helio G90T destekli Redmi Note 8 Pro ile oyun karşılaştırması videosunda, Exynos 990 destekli Galaxy S20, akıllı telefonlarında oyun oynamayı sevenler için ilk seçenek olmayacak gibi duruyor.

Telefonun oyun başarısının eleştirilmesinde en büyük etken şüphesiz fiyatı. Redmi Note 8 Pro ile kıyaslandığında daha yüksek bir performans sunması beklenen Samsung S20 Plus'ın neredeyse 5 kat fark eden fiyatı kafaların karışmasına neden oluyor. Karşılaştırma videosu ile sizi baş başa bırakıyoruz. Kararı siz verin.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR