Gaza fazla bastım galiba
Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde ehliyet almak için direksiyon sınavına giren sürücü adayı, 25 yaşındaki Burcu Cin, dikkatsizlik sonucu kaldırıma çıkarak, 2 kişiye çarpıp yaralanmasına neden oldu. Çevredekilerin ihbarı üzerine sevk edilen ambulansa konulan yaralılar hastanede tedavi altına alınırken, sürücü adayı "Gaza fazla bastım galiba" dedi.
GÜNDEM , 22 Aralık 2013 Pazar, 16:34
Gaza fazla bastım galiba

Kaza, Havuzlar Mahallesi Güldalı Sokak'ta meydana geldi. Ehliyet almak için direksiyon sınavına giren sürücü adayı 25 yaşındaki Burcu Cin, sürücü kursuna ait araçla parkura çıktı. Yanında oturan sınav görevlisiyle birlikte sokak üzerine Güldalı Sokak'ta ilerleyen sürücü adayı Cin, dikkatsizlik sonucu direksiyon kontrolünü yitirerek kaldırımda yürüyen 56 yaşındaki Cevat Aycibin ile 50 yaşındaki Bilal Aytekin’e çarptı.

Kazada yaralanan Aycibin ve Aytekin çevredekilerin ihbarı ile gelen ambulansla Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralılardan Cevat Aycibin’in bacağında, Bilal Aytekin’in ise elinde kırık olduğu tespit edildi.

GAZA FAZLA BASTIM GALİBA

Kaza ardından sevk edilen polisler bir süre inceleme yaptı. Kazada yaşadığı şoku üzerinden atamadığı görülen sürücü adayı Burcu Cin, "Otomobil dönerken, sağ doğru gitmeye başladı. Yanımda bulunan hoca direksiyonu toplamam için uyarıda bulundu. Direksiyonu toplarken gaza daha fazla bastım galiba ve araç kaldırıma çıktı" dedi.

Polis aracına bindirilen sürücü adayı Burcu Cin ifadesi alınmak üzere Cumhuriyet Polis Merkezi'ne götürüldü. Soruşturma sürüyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR