Gelinim Mutfakta 13 Şubat Perşembe gün birincisi kim?
Gelinim Mutfakta gün birincisi Nihan'ın fırınından gelen dumanların mutfakta paniğe neden olduğu bölümde lider olan yarışmacı oldu. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl sonuçlandı ve haftanın dördüncü gününde hangi yarışmacı zirvede yer aldı?
MAGAZİN , 13 Şubat 2020 Perşembe, 18:41
Gelinim Mutfakta 13 Şubat Perşembe gün birincisi kim?

Gelinim Mutfakta puan durumu 13 Şubat 2020 Perşembe günü ekrana gelen bölümde yarışmacıların elde ettikleri sıralamaları gösterdi. Kanal D'nin fenomen yarışmasında Nihan'ın fırınından gelen dumanlar Fatih Ürek'in de dikkatini çekti. İşte Gelinim Mutfakta'da dün yaşananlar ve puanlarla ilgili bilgiler...

MUTFAKTA DÜN NELER OLDU?

Oğlunun ve gelininin kendi borçlarını kendileri ödemesi gerektiğini belirten Nurcan, "üzerimden düşsünler" diyerek gelinlerin tepkisini çekti.

Diğer gelinler de Nurcan Hanımın gelinine destek olarak kullanılan ifadelerin oldukça yanlış olduğunu belirttiler. Bu açıklamalar üzerine Nurcan Hanım da kendisini ifade etmeye çalıştı.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PERŞEMBE

Hafta içi her gün Kanal D izleyicisiyle buluşan programda kaynanalar tadım işlemi sonrası puanlarını vererek günün birincisini belirlediler.

Günün en düşük puanını alan gelini 4 puanla Gülşah olarak açıklandı.

Günün en yüksek puanını elde ederek çeyrek altının sahibi olan gelin 17 puanla Dilara oldu. Nihan ve Burçin ise 15'er puan elde ediyorlar.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR