Genç hakemlerin kokart gecesi!
Adaylık sürecini başarı ile tamamlayan 44 hakeme kokartları düzenlenen görkemli bir törenle takıldı.
BURSA'DA SPOR , 05 Mart 2020 Perşembe, 07:57
Genç hakemlerin kokart gecesi!

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Bursa Şubesi'nin organize ettiği gecede adaylık sürecini başarı ile tamamlayan 44 hakem, kokartlarına kavuştu.
Almira Otel'de gerçekleşen etkinliğe TFFHGD Bursa Şube Başkanı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Uçak, TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, MHK üyesi ve bölge sorumlusu Yunus Yıldırım, Eski MHK başkanı Mustafa Çulcu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Fethi Yıldız, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Adem Vural, Bursaspor Başkanı Mesut Mestan ve yönetim kurulu üyeleriyle çok sayıda davetli katıldı.

Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı ile Bursa Şubesi Başkanı Özgür Uçak hakemlere başarı dileklerinde bulundu. TFFHGD Bursa Şube Başkanı Özgür Uçak, 44 hakemin il hakemliğine terfi etmelerinden dolayı mutlu olduklarını belirterek, "Hakem ordumuza 44 arkadaşımız daha dahil olarak gücümüze güç kattılar. Onlara hakemlik hayatlarında başarılar diliyorum. Geleceğin hakemleri olmak adına çıktıkları yolda hakem şansları yanlarında olsun. Bursa hakem camiası olarak gelecek sezon üst ligler hakem kadrosunda bir iki arkadaşımızın daha olacağına yürekten inanıyorum. Bu gururumuzu ve mutluluğumuzu hep beraber yaşamaktayız." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR