Genç kadın öldürüldü! Kocası sandalyeye bağlı bulundu
Yunanistan'ın Glyka Nera şehrinde yaşanan olay ülkede şok etkisi yarattı. İki katlı eve giden polis, 20 yaşındaki genç kadını ölü bulurken, kocası ise hemen yanındaki sandalyeye bağlı vaziyette buldu. Ailenin köpeği de öldürülürken, çiftin 11 aylık bebeğinin de evde olduğu fark edildi
DÜNYA , 11 Mayıs 2021 Salı, 09:59
Genç kadın öldürüldü! Kocası sandalyeye bağlı bulundu

Yunanistan güne korkunç bir cinayet haberiyle uyandı. Cinayet kurbanı 20 yaşındaki kadın evde ölü bulunurken, henüz 11 aylık bebeklerinin de evde olduğu anlaşıldı. Polis yetkililerinden elde edilen bilgilere göre, sabah saatlerinde genç kadının kocasının polisi arayarak bildirmesi üzerine olay yerine giden polis, kadını ölü, kocasını sandalyeye bağlı, ailenin köpeğini de öldürülmüş vaziyette buldu.

Yetkililer, şok geçiren adamın kendilerine antabildiği tek şeyin evlerine birilerinin girdiğini söylediği oldu. Yapılan ilk incelemelere göre, bunun soygun olduğu ve kadının boğularak öldürüldüğü yönündeydi. Acımasız soyguncuların ayrıca kocanın karısını görebileceği bir yerde sandalyeye bağlandığı anlaşıldı. 11 aylık bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirlenirken, yakınları tarafından alındı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR