Genç kız herkesin gözü önünde...
Antalya’da 40 metre yüksekliğinde falezlerden atlayan kişinin 22 yaşındaki Fulde N.A. olduğu belirlendi. Genç kızın tedavisi yoğun bakımda sürüyor.
GÜNDEM , 24 Mayıs 2015 Pazar, 13:30
Genç kız herkesin gözü önünde...
Olay, Muratpaşa İlçesi’nde dün saat 16.00’da meydana geldi. Falez 2 Parkı’na gelen  20 yaşlarındaki kız, burada bir süre dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. Daha sonra demir çiftleri aşan genç kız, kendini 40 metre yükseklikten boşluğa bıraktı, çalı ve dalların üzerine düştü. Genç kızın atladığını gören vatandaşlar, polise, itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi. Bu sırada Ramazan Rüzgar genç kızı kurtarmak için falezlerden aşağıya inmek isterken, kayalıklardan aşağıya düştü. Yaralı halde olmasına rağmen genç kıza ilk müdahaleyi yapan Rüzgar, çalı ve dalların üzerindeki yaralı kızı sağlık ekiplerine teslim etti.
 
 İtfaiye, polis ve sağlık ekipleri tarafından yukarı çekilen genç kız ve Ramazan Rüzgar, iki ayrı ambulansla Özel Yaşam Hastanesi’ne götürüldü.
 
Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, yaralı halde konuşamayan ve üzerinden kimlik çıkmayan kızın kim olduğu için çalışma başlatmıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR