Genç Parti'den geri dönüş sinyali!
Genç Parti İstanbul İl Başkanı Ertuğrul Tahmaz, Cem Uzan'ın işaret vermesi halinde teşkilatın ayaklanacağını söyleyerek "Yıkılmadık, ayaktayız. Olası bir erken seçime hazırız." dedi.
GÜNDEM , 22 Haziran 2015 Pazartesi, 20:33
Genç Parti'den geri dönüş sinyali!
İş adamı Cem Uzan'ın kurduğu Genç Parti, önümüzdeki ilk seçimde yüzde 10 barajını geçeceklerini açıkladı. KRT Haber Koordinatörü Çağlar Cilara'nın sorularını yanıtlayan Genç Parti İstanbul İl Başkanı Ertuğrul Tahmaz, seçimlere hazır olduklarını,Cem Uzan'dan talimat beklediklerini söyledi. Yüzde 10 seçim barajını ise aşacaklarını ifade etti.

Cem Uzan geçtiğimiz günlerde, twitter hesabından, "Tüm Türkiye'ye duyurulur: Genç Parti'nin vakti geldi, Türkiye'nin önünü tıkayanlardan bu ülkeyi kurtaracağım" şeklinde mesajlar paylaşmıştı.

İşte Ertuğrul Tahmaz'ın açıklamaları:

"YIKILMADIK AYAKTAYIZ"

"Sessiz sedasız bekliyoruz. Genel Başkanımızın vereceği talimatlar doğrultusunda hareket etmek zorundayız. O karar doğrultusunda biz herzaman hazırız, yıkılmadık, ayaktayız. Olası bir erken seçime herzaman hazırız.

"UZAN TALİMAT VERSİN TEŞKİLAT AYAKLANIR"

Genel Başkanımız talimat verdiğinde teşkilat ayaklanır, hazır hale getirilir. Partililerimiz ile bağlantımızı hiç koparmadık. Genç Parti'nin seçime girmesi siyasetteki dengeleri değiştirecektir. Değişimler olacaktır Türkiye'de, çok güzel şeyler olacak. Vakti geldi diye söylüyorsa o vakti kendisi tayin edecektir.

"İLK HEDEFİMİZ BARAJI GEÇMEK"

Genç Parti olarak hedefimiz ilk olarak meclise girmek olacaktır. Bizler 2007 seçimlerinde yüzde 17'leri bekledik fakat bazı durumlar nedeniyle bu engellendi, düşüş yaşadık ancak şimdi Türkiye'nin konjoktörü yüzde 10 barajını aşmasına müsait. Yüzde 10 barajını aşacağız. Türkiye'nin ekonomi alanında Genç Parti'ye ihtiyacı var bu alanda boşluklar var."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR